HAKKIMIZDA


Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen Firmalarından biri olan Bilge Karga bilgekarga.com.tr ile   internette de en iyi ve en hızlı hizmeti vermektedir. Bilge Karga olarak  olarak bilgekarga.com.tr  e-ticaret mağazası ile yoluna devam ettiği  Giyim & Güneş Gözlüğü sektöründe her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 100 binden fazla takipçimizin ilgi ve  sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.


"Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Bilge Karga, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Bilgekarga.com.tr  ile hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. Tüm ürünlerimiz seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.


Güvenli Alışveriş bilgekarga.com.tr  veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır bilgekarga.com.tr  de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.
 

Çerez Kullanımı