Hakkımızda 

 

2016 yılında, İstanbul’da, cesaret dolu stiller için hayata geçirilen Bilge Karga, kurulduğu günden bu yana, sahip olduğu yenilikçi tasarımlarıyla, müşteri memnuniyetine duyduğu hassasiyetle, satış öncesi ve sonrası desteğiyle, Türkiye’nin en çok tercih edilen gözlük markalarının başında gelmektedir.

 

Farklılıkları kucaklayan Bilge Karga, her yüz tipinin ve stilin kendi içerisinde güzellikler barındırdığının bilincindedir ve bu nedenle, tasarımlarını oluştururken ve sergilerken bu farklılıklardan ilham almış, gözlük tasarımı alanında sınırları zorlamış, farklı yüz ve fizik görünümüne sahip modellerle gözlüklerini sunmuştur. Dünya çapındaki güzellik standartlarına karşı bu duruş, kullanıcılarıyla arasında şeffaf ve güçlü bir ilişki yaratmıştır. Bilge Karga’dan alışveriş yapan her insan, bu sayede kusursuzluğu değil, kendi olabilme cesaretini keşfetmiştir.

 

Marka, sahip olduğu özgün ve cesur tavır sayesinde, günümüzde global çapta da ürünlerini sergilemeyi ve tüm bu lokasyonlarda sevilmeyi başardı. Bilge Karga, öncelikle Türkiye’nin her yerinde, sonra da dünya çapında, tüm insanlara #BirazDahaCesaret demeye devam edecek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı