Kadın Gözlük 


Gözlükler, çoğunluk olarak görme sorununun engellenmesi adına kullanılsa da, yaz kış farketmeksizin güneşin ve yapay ışıkların zararlı ışınlarından korunmak için de tercih edilir. Güneşin zararlı ışınlarından gözlerimizi koruyabileceğimiz gözlükler, ileri teknoloji ile üretilerek yapay ışıktan da koruyan modelleri ile karşımıza çıkar. Günlük yaşamda, araç kullanırken, yolda yürürken alışveriş yaparken güneş ışınları gözlerimizi oldukça rahatsız eder ve bu yüzden güneş gözlüğü kullanma ihtiyacı doğar. İhtiyaç dahilinde kullanılan güneş gözlükleri işlevsel modelleri ile dikkat çeker. Seçeceğiniz güneş gözlüğünün birden fazla işlevi ile tercih ederiz. Görme rahatlığının yanı sıra, cam ve çerçeve kalitesi, kullanım konforu ve tasarımları dikkat edilen noktalardır. Özellikle güneş gözlükleri yaz boyu yanınızdan ayırmadığınız tarzınızı en iyi şekilde tamamlayan aksesuardır. 

Bunun yanı sıra dijital ekranlardan yansıyan mavi mor ışıkların zararlı etkilerinden korunmak adına geliştirilmiş gözlük modelleri bulunur. Özellikle dijital ekran başında çalışmalarını sürdüren kişiler için konfor sağlar. Sunduğu konforun yanı sıra benzersiz tasarımları ile kombinlerinizin göz alıcı aksesuarları olacaktır. 


Kadın Gözlük Modelleri 


Gözlük seçerken kadınlar, her ne kadar ilk olarak işlevsel olmasını talep etseler de, mutlaka karakterini ve tarzını yansıtan modelleri tercih ederler. Çoğu zaman bir aksesuar görevi gördüğünden ötürü modeli ve tasarımı özellikle can alıcı noktasıdır. Moda söz konusu olduğunda gözlük seçiminde de ayrı bir önem taşır. 
Son dönemde çıkan yeni fikirler ve moda akımı yepyeni tarzları beraberinde getirerek gözlükte de karşımıza çıkmıştır. Farklı tarz ve modellerde çalışmaları ile dikkatleri çeker. Birden fazla tarzda renkte üretilirler. Her yüz tipine uygun bir gözlük modeli bulunur. Bunu seçmek bir hayli zor olsa da seçeneklerin fazla olması işi kolaylaştırmaktadır. Kemik kadın gözlük modelleri bir süre herkesin ilgi odağıydı. Neredeyse herkeste gördüğümüz modellerden biri sayılır. 
Yeni akıma ayak uyduran modelleri ile ses getiren Bilge Karga,  sıra dışı tarzını tüm aksesuarlarında ortaya koyanlar için vazgeçilmez seriler üretmektedir. Çerçevelerde tercih edilen geometrik şekilleri ile özellikle yuvarlak kadın gözlükler, beşgen çerçeveler sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır.
Büyük gözlükler, uzun dönemler ilgi üzerine toplamış modeller arasındadır. Günümüzde ilk günkü popülerliğini korumasa da halen daha tercih edilen modeller arasındadır. Her dönem ilgiyi toplamaktadır. Retro stiller; moda akımının gözde dönemlerini ifade eden stilleri gözlüklere de taşıyan çok özel seriden oluşur ve bünyesinden minimalist modelleri barındıran bir seridir. Birçok farklı tarzda modelleri bu seride bulabilirsiniz. Blue Block, son dönemlerde yine oldukça popüler olan, mavi ışık filtreli gözlükler, özellikle dijital ekranlardan gelen mavi-mor ışıkların gözlerinizde yaratacağı olumsuz etkileri engellemektedir. Sıra dışı tasarımları ile gözlerinizi korurken tarzınızın da en moda tamamlayıcısı olacaktır. 

Kadın Gözlük Fiyatları 


Bir gözlük seçimi yaparken tüm detayları için birçok yeri araştırır, dener ve uygun olanı bulmaya çalışırız. Gözlük tercih ederken kullanım amacına göre birçok gözlük modeli bulunur. Numaralı gözlükler, güneş gözlükleri, mavi ışık filtreli gözlükler gibi seçenekler ile karşılarız. İhtiyacınız her ne olursa olsun mutlaka seçeceğiniz gözlük kaliteli malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Ürün araştırırken özellikle fiyat konusu da dikkat edilen bir noktadır. 
Gözlük fiyatları kullanılan cam, çerçeve kalitesi ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Gözlük tercih ederken mutlaka kullanılan malzeme kalitesini araştırmalı, yüz şeklinize uygun, rahat edebileceğiniz modelleri seçmeniz önerilir. Bunun yanı sıra kullanım amacınıza göre de gözlük seçimleriniz değişiklik gösterebilir. Örneğin uzun süre boyunca gözlük takmanız gerekiyorsa daha rahat edebileceğiniz nitelikte ürünler tercih etmeniz gerekir.  


Kadın Gözlük Çeşitleri Bilge Karga’da ! 


Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak, 1. Sınıf işçilikle üretilen Bilge Karga gözlükleri, ergonomik yapıları, şık, benzersiz ve mükemmel tasarımları ile dikkat çeker. Birden fazla işlevselliği tek üründe bulabileceğiniz gözlük çeşitleri, uygun fiyatları ile de tercih sebebidir. Moda akımını yakından takip ederek her tarz için tasarladıkları modelleri sayesinde birden fazla kesime hitap eder. 
Bilge Karga sizin için en ideal gözlük modellerini kaliteli malzeme uygun fiyat algoritması ile birden fazla tasarımla seçiminize sunuyor. UV korumalı filtreli güneş gözlükleri sayesinde gözlerinizi zararlı güneş ışınlarından korurken, eşi benzeri olmayan tasarımları ile tarzınızın vazgeçilmez parçası haline geliyor. Zararlı ışınlardan korumasının yanı sıra şık modelleri ile tarzınızın mükemmel tamamlayıcısıdır. Güvenli ödeme yöntemleri, hızlı kargo avantajıyla en tarz gözlük modelleri Bilge Karga’da. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı